Kalendarz na zamówienie – idealny na prezent

Zastanawiasz się, co sprezentować swoim bliskim? Wydaje Ci się, że wszystko już mają? Wydaje Ci się, że nie jesteś dobry w robieniu prezentów? Obawiasz się, że wybrany przez Ciebie upominek nie sprawi nikomu radości? Z pewnością nie jest to prawda, ale czy zastanawiałeś się już nad prezentem spersonalizowanym? Może własny kalendarz? Zostań z nami, a z pewnością znajdziesz prezent idealny!

Spersonalizowane prezenty

Spersonalizowane prezenty mają wiele wdzięku i magii. Przede wszystkim osoba, która je otrzyma ma stuprocentową pewność, że rzecz, którą dostała została kupiona oraz wykonana właśnie z myślą o niej, nie zaś, że jest to przekazany dalej nieudany prezent. Upominków spersonalizowanych jest wiele, my jednak skupimy się na kalendarzu, ponieważ uważamy, że jest on najlepszym pomysłem na obecny okres noworoczny.

Kalendarz na zamówienie

Własny kalendarz to wspaniała sprawa zarówno dla obdarowanego, jak i osoby robiącej prezent. Dzięki niemu szczęśliwe chwile, zatrzymane na fotografiach przez cały rok będą obecne w domach naszych najbliższych. Z rozpoczęciem każdego nowego miesiąca, fala wspomnień wypełni wnętrze mieszkań. Dla członków rodziny jest to prezent idealny, ale nie tylko dla nich przeznaczone są kalendarze na zamówienie. Przyjaciele, znajomi z pracy czy z kursów językowych z pewnością również docenią jego magię. Dobrym pomysłem jest wykonywanie kalendarza w parę bliskich sobie osób, tak aby zdjęcia wszystkich z nich zostały umieszczone w projekcie np. kalendarz na zamówienie wspólnie zrealizowany przez wszystkie wnuki dla babci lub przez wszystkich pracowników dla osoby odchodzącej na emeryturę.

Jak się do tego zabrać?

Kalendarze na zamówienie wykonać można w wielu sklepach i punktach fotograficznych. Najczęściej ich realizacja zajmuje około 5 dni więc nie można zostawiać wykonania kalendarza na ostatnią chwilę. Wykonuje się go w prosty sposób, najczęściej za pośrednictwem programu komputerowego, a więc stacjonarnie z domu, co jest sporym plusem. Jeżeli mamy zawczasu przygotowane zdjęcia, których chcemy użyć nie powinno zająć to dużej ilości czasu. Dodatkowo możemy wybierać spośród wielu rozmiarów, rodzajów papieru, na którym zostaną wydrukowane zdjęcia czy układów zdjęć, w taki sposób, że każdy znajdzie coś dla siebie.