Usługi

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej – sposób na długi

W sądzie przeprowadzane są różne postępowania. Jednym z nich jest to związane bezpośrednio z upadłością konsumencką. Co rozumiemy przez tego typu pojęcie? Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania, jakim jest ogłoszenie upadłości? Sprawdźmy.

Druk ze snów

Druk na koszulkach to coraz popularniejsza usługa w naszym kraju. Wiele firm, organizacji non profit czy placówek edukacyjnych zamawia koszulki z logo a oferując je pracownikom czy członkom zwiększa ich unifikacje i przy tym promuje. Koszulki i bluzy tego typu wykonuje się najczęściej technologią określaną jako Drukowanie sublimacyjne. Jeśli temat Cię interesuje, koniecznie zapoznaj się …

Druk ze snów Read More »

Co jest potrzebne do wystawienia faktury VAT?

Wystawianie faktury VAT to jedna z podstawowych czynności, jakie trzeba wykonywać podczas prowadzenia własnej działalności. To oznacza, że każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, jak prawidłowo wystawić fakturę albo też powinien wiedzieć, gdzie wiedzy na ten temat szukać. Co jest niezbędne do wystawienia faktury? Co trzeba przygotować?

Druk sublimacyjny na tkaninach – co to?

Czym jest druk sublimacyjny na tkaninach i jakie ma zastosowanie? Kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie oraz jak przebiega taki proces? Jeżeli jesteś ciekawy, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

W jaki sposób poradzić sobie w razie wypadku we Włoszech?

Wypadki samochodowe zdarzające się poza Polską należą do maksymalnie nieprzyjemnych sytuacji. Nie dość, że prawdopodobnie dochodzi do strat na zdrowiu i mieniu, to jeszcze pojawiają się problemy takie jak nieznajomość prawa i bariera językowa. Co należy zrobić, jeśli do wypadku dochodzi we Włoszech?

Praca lekarzy

Praca lekarzy z pewnością jest bardzo trudna. Wiąże się z wzięciem odpowiedzialności za ludzkie życie. Nierzadko lekarze przystępują do pracy zmęczeni, biorą kilka dyżurów, jeden po drugim. Lekarze to grupa zawodowa, która często protestuje i występuje o podwyżki.

Darmowy czy płatny program do wystawiania faktur – który wybrać?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z pamiętaniem o wielu obowiązkach. Przede wszystkim należy rozliczać się z ZUS-em i Urzędem Skarbowym, a także rzetelnie prowadzić księgowość. Coraz więcej osób decyduje się na księgowość online, która znacznie ułatwia codzienne prowadzenie firmy.

Druk sublimacyjny

Nadruki na koszulkach od dawna stanowią skuteczną formę reklamy. Często widzimy ubrania z logo firmy bądź z innym nadrukiem, który kojarzy się z jakąś działalnością. Druk sublimacyjny na tkaninach od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.