Smart hub

Smart hub pozwoli na zebranie w jednym miejscu aplikacji i wszystkich treści multimedialnych. Dzięki smart hub można zaprogramować telewizor w taki sposób, że w jednym urządzeniu będzie można oglądać wiele interesujących programów i równocześnie posiadać wszystkie potrzebne aplikacje. Smart TV w połączeniu ze smart hub stworzy ogromną bazę programów multimedialnych w jednym urządzeniu.

Odpowiednia konfiguracja

Zakup Smart TV to nie wszystko, by móc w nowym telewizorze oglądać wszystkie odpowiednie treści trzeba dodatkowo dobrze go skonfigurować. Smart hub konfiguracja pozwala automatycznie zsynchronizować wszelkie informacje o połączeniu WiFi. Dzięki temu smartfon może pełnić rolę pilota a smart TV może odbierać wszelkie treści z internetu.Prawidłowe korzystanie ze smart media hub nakłada na użytkownika dokładne zapoznanie się z regulaminem i wszystkimi warunkami usługi smart hub. Na zakończenie smart hub konfiguracji można zebrać wszystkie swoje ulubione aplikacje, do których od danego momentu można już mieć nieograniczony dostęp.

Możliwości

Smart hub konfiguracja daje, między innymi, dostęp do platformy VOD, serwisów społecznościowych, wszelkich usług pozwalających na strumieniowanie muzyki, poczty elektronicznej, komunikatorów czy programów informacyjnych. Ponadto można korzystać, przez tę usługę, z wielu programów dokumentalnych i reportaży.Smart media hub to ogromne możliwości, które można mieć w jednym urządzeniu i kierować nimi za pomocą swojego smartfona.

Możliwość ogromnej różnorodności

Smart media hub zapewni ogromną różnorodność, pozwoli dotrzeć do rozrywki o najwyższej jakości i da możliwość korzystania z wielu aplikacji. Bez problemu można na ekranie telewizora przeglądać strony internetowe, tworzyć zakładki, utworzyć historię odwiedzin stron. Jak również można też bez problemu stworzyć kontrolę rodzicielską.Usługa hub smart działa szybko i bardzo płynnie, daje wiele możliwości, z których zadowoleni będą nawet ludzie, którzy niespecjalnie są obeznani z nowinkami technicznymi.

Czy za tę usługę trzeba płacić?

W większości przypadków usługa smart hub jest usługą bezpłatną. Korzystanie tylko z poszczególnych aplikacji, które i tak są płatne w internecie, wymaga określonych płatności.