Polski dystrybutor GW Instek

Kiedy w 1975 swoją działalność rozpoczynał pierwszy tajwański producent precyzyjnej aparatury pomiarowej, nikt raczej nie przypuszczał, że zaledwie pół wieku później będzie on światowym liderem branży.

Good Will Instrument zaczynał swoją działalność od budowy zasilaczy, lecz bardzo szybko produkcja przerzuciła się na profesjonalne urządzenia pomiarowo kontrolne. Ten krok okazał się milowym w historii firmy.

Światowy lider

Zdobycie przez GW Instek certyfikatu ISO 9002 w 1993 roku było ważne dla osiągnięcia globalnej dominacji w branży, podobnie jak wejście firmy na tajwańską giełdę, co stało się w roku 2000.

Współcześnie GW instek jest światowym liderem wśród producentów specjalistycznych narzędzi pomiarowych. Jego oferta obejmuje ponad 300 urządzeń i nie brakuje w niej również systemów nadzoru wideo.

Flagowe produkty

Tajwańska firma oferuje między innymi wysokiej klasy multimierze cyfrowe, czy mierniki cęgowe, testery baterii i akumulatorów, lecz znana jest głównie z doskonałych i bardzo precyzyjnych urządzeń specjalistycznych.

Analizatory widma od GW Instek są podstawowym wyposażeniem wielu pracowni i laboratoriów na całym świecie. Chętnie wykorzystywane w branży projektowej i edukacyjnej zapewniają pracę w zakresie częstotliwości od 1GHz do 3GHz.

Rozmaite generatory funkcji praktycznie stały się domeną GW Instek, które zdominowało tą gałąź produkcji. Klienci w 80 krajach wybierają doskonałe jakościowo produkty tajwańskiego lidera, które z grubsza dzielą się na:
– generatory arbitralne,
– sygnałów i funkcji DDS,
– analogowe,

Nie można również pominąć specjalistycznych zasilaczy laboratoryjnych, których idee GW Instek rozwija od dekad. Wieloletnie doświadczenie zapewniło uznanie wśród zadowolonych klientów i wypracowanie marki rozpoznawalnej na całym świecie.

Dystrybutor GW Computers

Produkty GW Instek dostępne są również na polskim rynku. Ich sprzedażą zajmuje się firma Computer Controls z siedzibą w Bielsku Białej. Jest ona częścią szwajcarskiego holdingu, który niezmiennie od 25 lat dostarcza swoim klientom wysokiej klasy aparaturę pomiarową.

Wiele z urządzeń GW Computers ma dostępnych od ręki, firma oferuje również specjalistyczne szkolenia i wsparcie techniczne. Ofertę dystrybutora uzupełniają specjalistyczne narzędzia innych uznanych na całym świecie producentów.