Kancelarie prawne w Poznaniu

W wielu przypadkach niezbędna jest pomoc adwokata, który pomoże przejść przez wiele prawnych problemów. Ważne jest, aby radca prawny miał niezbędną wiedzę w danym zakresie oraz doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniej, czynnej praktyce.

Kancelaria prawna Poznań — wszystko da się rozwiązać

Kontaktując się z dużą, prestiżową kancelarią, w której pracuje wielu prawników zostaniemy odpowiednio pokierowani. Będzie się nami zajmował prawnik, który jest specjalistą w swojej dziedzinie.W takich miejscach usługi świadczone są kompleksowo: od porad prawnych poprzez sporządzanie pism aż do reprezentacji klienta przed sądem.Ważne, by radca prawny do każdego problemu podchodził indywidualnie oraz profesjonalnie. Świadczone usługi powinny być na najwyższym poziomie, a klient nie musi się obawiać, że jego dane wyciekną poza mury kancelarii.

Kancelaria prawna Poznań — specjalizacje

W Poznaniu można znaleźć kancelarie specjalizujące się w różnych sprawach. Najpopularniejsze usługi świadczone są w zakresie prawa rodzinnego. Radcy prawni biorą udział w sporach i postępowaniach sądowych. Dobrze znają prawo cywilne oraz gospodarcze. Wiele kancelarii specjalizuje się w sprawach finansowych oraz bankowych. Popularne są także usługi z zakresu budownictwa i nieruchomości. Ponadto wiele kancelarii świadczy usługi w zakresie ochrony danych osobowych, praw autorskich i własności intelektualnej, spraw spadkowych oraz odszkodowań.

Kancelaria prawna Poznań — koszty usług

Wynagrodzenia w kancelariach prawnych są naliczane indywidualnie w zależności od przedstawionego problemu i nakładu pracy adwokata. W większości kancelarii ceny kształtują się w następujący sposób: cena stałych usług prawnych rozliczana jest w systemie godzinowym lub ryczałtowym. Za godzinę pracy naliczana jest opłata 150 złotych (bez wliczonego VAT-u). Najniższe wynagrodzenie radcy prawnego za jednorazową poradę prawną wynosi 150 złotych brutto i wzrasta wraz ze skalą rozpatrywanego problemu. Stawka za pisma procesowe wynosi 250 złotych, jednak najczęściej ustalana jest indywidualnie pomiędzy radcą prawnym a klientem.