Najmodniejsze dodatki ślubne na wiosnę 2023

Czasami tym najbardziej zachwycającym elementem stroju panny młodej nie jest wcale suknia, a designerski model szpilek, zabójczo długi welon lub pozłacana kolia dekorująca sam dekolt. Akcesoria potrafią stworzyć całą stylizację. Na które z nich warto więc postawić podczas nadchodzącej wiosny 2023?

Krótkie welony

Najpiękniejsze suknie ze strony https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne imponują swoją długością i strojnością, dlatego wręcz niewskazane jest przytłaczanie ich kolejnymi mocnymi dodatkami. W prostocie tkwi siła! Tę siłę widać w króciutkich lub średniej długości welonach, kończących się tam, gdzie rozpoczynają się ramiona, ewentualnie ciut poniżej.

Mini welony są szykowne i mają w sobie mnóstwo uroku. Nieoczekiwane, ale przy tym świetnie prezentujące się połączenie tworzą wraz z dużymi balowymi sukniami o tiulowych objętościowych dołach.

Romantyczne koronki

Nie jest to może najbardziej zaskakujący trend w modzie ślubnej, jednakże czasami warto zwrócić się w stronę klasyki, która potrafi zachwycać dużo bardziej niż sztuczna ekstrawagancja. Subtelna koronka od wielu lat jest jednym z najważniejszych motywów w modzie ślubnej. Niektóre suknie tworzy się z niej niemalże w całości, podczas gdy inne zdobi się koronkowymi detalami.

Koronkowe modele zaprezentowanie na stronie www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne są obszywane koronką wyłącznie na gorsecie, czasami na dekolcie, jeszcze innym razem w całości. Design nawiązuje do stylu boho i cudownie prezentuje się na weselach plenerowych.

Długie rękawiczki

Rękawiczki dużo silniej zadomowiły się w modzie komunijnej niżeli ślubnej, ale to tylko dodaje im oryginalności i niepowtarzalności. W tym sezonie zmienia się jednak ich forma. Krótkie lub średniej długości modele zostają zastąpione bardzo długimi rękawiczkami, które są tak długie, że potrafią dosłownie połączyć się z górą sukienki i sięgnąć niemalże rękawka.

Efektownej dramaturgii dodają różne ciekawe zdobienia. Materiały rękawiczek są obszywane dżetami, ćwiekami i cyrkoniami, dzięki czemu potrafią ozdobić nawet te najprostsze suknie.