Kwadrat nieruchomości – rzeczowe podejście do nieruchomości

Wiele osób decyduje się na pomnożenie swojego kapitału za pomocą licznych inwestycji. Szczególną popularnością cieszą się nieruchomości. Przed tak dużą inwestycją warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy ocenią atrakcyjność i opłacalność nieruchomości. Firma Kwadrat nieruchomości specjalizuje się w dokładnej analizie lokalu pod każdym kątem.

Kilka słów o firmie

Firma kwadrat nieruchomości posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala na profesjonalne podejście do każdego klienta. Eksperci zajmują się głównie analizą nieruchomości dla potencjalnych inwestorów, lecz firma jest także partnerem w obrocie nieruchomościami. Doświadczeni specjaliści posiadają najświeższe informacje na temat trendów rynkowych, wiec doskonale mogą podpowiedzieć, czy rozpatrywana nieruchomość posiada potencjał inwestycyjny.

Dokładna analiza nieruchomości

Eksperci w branży nieruchomości posiadają szeroką wiedzę, dzięki której rzetelnie mogą ocenić nieruchomość dla klienta. Zwracają uwagę na lokalizację, a także na infrastrukturę w pobliżu budynku. Przed zakupem nieruchomości warto dokładnie ją sprawdzić. Potencjalny klient może zapomnieć o wielu szczegółach, dlatego warto podczas analizy mieć leży sobie specjalistę. Oprócz oceny nieruchomości pod względem lokalizacji należy dokładnie sprawdzić jej wnętrze szukając drobnych usterek, takich jak na przykład porysowanych okien. Ważnym aspektem jest także sprawdzenie wilgotności ścian, ponieważ w przypadku zbyt dużego zawilgocenia posadzki i ścian może powstawać grzyb, który jest bardzo trudny do usunięcia. Specjaliści zwrócą uwagę także na każdy kąt, aby sprawdzić czy na pewno są one proste. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ po zakupie mebli może się okazać, że ich montaż jest niemożliwy.

Pomoc od wyboru aż do podpisania umowy

Kwadrat nieruchomości to specjaliści, którzy są na każdym etapie inwestycji. Inwestor jest często tak podekscytowany inwestycją, że zapomina sprawdzić metraż. Należy to zrobić, ponieważ powierzchnia użytkowa często się różni od tej, która widnieje w umowie. Deweloperzy doliczają wymiary także przy samych ścianach, co powoduje, że realna powierzchnia mieszkania jest mniejsza, a klient płaci więcej za dodatkowe, doliczone metry.