Koszulki z logo firmy – idealny pomysł na reklamę!

Firmy często zastanawiają się, w jaki sposób rozreklamować swoje usługi jak najszerszemu gronu potencjalnych odbiorców. Czasy rozdawania tradycyjnych, papierowych ulotek minęły już bezpowrotnie. Teraz firmy prześcigają się w wymyślaniu gadżetów z własnym logo, które są idealne do rozdania, choćby podczas targów. Świetnym rozwiązaniem wydaje się wtedy drukowanie sublimacyjne. Dlaczego?

Sublimacja na koszulkach – wydruki z logo firmy

Idealnym pomysłem na rozpropagowanie swojej firmy jest zamówienie personalizowanych przedmiotów. Mogą być to koszulki, bluzy, czapki z daszkiem czy bardzo modne w ostatnich kilku latach, płócienne torby na zakupy (tzw. szoperki). Jeśli wydrukujemy na nich logo bądź nazwę firmy, możemy rozdać je pracownikom, klientom lub osobom zainteresowanym naszym stoiskiem np. na targach. Jeśli nie brak nam odwagi, wyobraźni oraz poczucia humoru, możemy pokusić się o stworzenie zabawnego napisu związanego z naszą firmą. Taki gadżet na pewno nie zostanie wtedy niezauważony, a nazwa firmy pozostanie w pamięci potencjalnych odbiorców. Wybór takich firmowych gadżetów jest idealny także ze względu na ich praktyczne zastosowanie. Koszulkę czy bluzę zawsze można nosić w domu, do spania czy ćwiczeń, a torby na zakupy są potrzebne absolutnie każdemu. Firma pokaże się wtedy także z pozytywnej, bo ekologicznej strony – rozdając torby na zakupy wielokrotnego użytku.

Druk sublimacyjny na tkaninach – jak go wykonać?

Wykonanie wydruku sublimacyjnego na tkaninie najlepiej jest zlecić profesjonalnie zajmującej się tymi sprawami, firmie. Jeśli zamówimy większą ilość sztuk, cena będzie naprawdę niewielka. Do druku sublimacyjnego potrzebny jest specjalny papier transferowy, tusze posiadające w składzie wodę oraz drukarka laserowa. Przyda się też specjalna prasa, która oddziałuje na materiał bardzo wysoką temperaturą. Prawidłowo wykonany druk będzie odporny na ścieranie i przetarcie. Zachwyci też jakością wykonania, żywymi kolorami i przyjemną fakturą materiału.

Jak widać, prowadząc firmę, warto jest zastanowić się nad wykonaniem gadżetów z wykorzystaniem druku sublimacyjnego na tkaninie. To tania, a jednocześnie bardzo efektowna metoda na zaprezentowanie logo firmy.