Krówki na zamówienie

Większość osób lubi słodycze, dlatego są one popularnym pomysłem na prezent zarówno dla najbliższych osób, jak również dla klientów firm. Drobny upominek w postaci mlecznego cukierka, jakim jest krówka, potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej inwestują w stworzenie słodyczy na zamówienie i dołączają je na przykład do przesyłek z towarem zamówionym w sklepie internetowym.

Krówki reklamowe

Krówki o charakterystycznym smaku i konsystencji to dobry pomysł na promocję firmy. Można na przykład:
– dodawać je do zamówionych produktów (np. w sklepach internetowych),
– umieścić je w naczyniu ustawionym w recepcji,
– rozdawać razem z ulotkami przechodniom.

Krówki na zamówienie będą dobrą formą reklamy dla wielu firm i sklepów z prawie każdej branży. Dlatego szukając nowego sposobu na promocję i zwiększenie świadomości marki, warto wykorzystać krówki reklamowe i przekonać się o ich skuteczności. Klienci z pewnością docenią te słodkie upominki.

Ile kosztuje stworzenie krówek reklamowych

Koszt krówek na zamówienie zależy od ilości kilogramów – zazwyczaj im większe zamówienie, tym taniej w przeliczeniu na jeden kilogram. Wybierając krówki reklamowe cennik będzie ważnym kryterium, ale nie powinien być jedynym.

Zamawiając spersonalizowane krówki reklamowe należy też sprawdzić, kto ponosi koszt projektu opakowań tych słodkich cukierków. Wtedy będzie wiadomo, czy należy coś doliczyć do ceny końcowej krówek na zamówienie.

Jak stworzyć spersonalizowane krówki

Aby krówki na zamówienie odniosły zamierzony skutek i pozytywnie wpłynęły na wizerunek firmy, muszą być smaczne i wizualnie dopasowane do logotypu firmy. Jeśli jednak logo jest skomplikowane, może być słabo widoczne na małej powierzchni. Wtedy można umieścić na krówce nazwę firmy albo adres jej strony internetowej.

Trzeba brać też pod uwagę to, że zamawiając krówki reklamowe cennik może obejmować upusty przy składaniu większych zamówień. Z tego powodu bardziej opłacalne może być stworzenie większej partii, którą będzie można się podzielić z większą liczbą klientów. Jeśli natomiast chcemy złożyć mniejsze zamówienie i sprawdzić, czy jest to dobry pomysł dla naszej firmy, należy dowiedzieć się, jakie jest minimalne zamówienie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.gniewko-kluczewo.pl/krowki-reklamowe