Czy wakacje z dziećmi w górach to dobry pomysł?

Wakacje z dziećmi to może być wspaniały czas, który pozostawi po sobie niezatarte, radosne wspomnienia, ale również może to być gehenna. Wielu rodziców zastanawia się, czy wakacje w górach z dziećmi to dobry pomysł?

Dobra organizacja

Wakacje z dziećmi muszą być dobrze zorganizowane i zaplanowane. Nie można jechać bez planu licząc, że jakoś się uda.

Ustroń to miasto na południu Polski, które jest świetną bazą wypadową do kilku ciekawych miasteczek, a do tego dysponuje wieloma atrakcjami, którymi również dzieci będą zachwycone. Tanie noclegi Ustroń to dobry początek na rozpoczęcie przygody z górami.

Noclegi Ustroń to szansa na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek. Można tam zobaczyć sarny, kozy, czy żubry. Szczęściarze zobaczą nawet dinozaura, wprawdzie nie jest on prawdziwy, ale od czegoś trzeba zacząć.

Wynajmując pokoje ustroń koniecznie trzeba wybrać się na wycieczkę koleją linową Czantoria. Będąc na szczycie warto poświecić trochę czasu, by udać się do sokolarni, w której znajdują się drapieżne ptaki. Te majestatyczne zwierzęta zachwycą każdego.

Kolejna atrakcją, na która trzeba się zdecydować mając noclegi Ustroń to park linowy Tyrolandia, który znajduje się ponad szczytem góry Wielka Czantoria. Malowniczo położony park linowy wśród drzew lasu świerkowo – bukowego podniesie adrenalinę niejednemu dziecku. Trasy mają różny stopień trudności, więc dzieci w różnym wieku mogą znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Kolejną atrakcja, która jest dostępna, gdy mamy tanie noclegi Ustroń jest Chlebowa Chata w Górach Wielkich. Tu dzieci dowiedzą się jak wyglądało życie 50 – 100 lat temu. Poznają sposób wyrabiania chleba, masła, zobaczą jak mieszkają pszczoły. Dla małych mieszczuchów będzie to niesamowite przeżycie.

W deszczowy dzień

Jadąc na wakacje z dziećmi trzeba również przygotować atrakcje na deszczowe oraz chłodne dni. Tanie noclegi Ustroń to możliwość spędzenia z dziećmi czasu w sali zabaw Figle Migle. Tu każde dziecko będzie bawiło się dobrze i starci tyle energii, że rodzice nie będą musieli martwić się, jak wieczorem zając znudzonego malucha..

Kolejna atrakcją, która spodoba się każdemu dziecku jest park Wodny Olza w Istebnej. Noclegi Ustroń gwarantują, że dojazd do miasta będzie szybki i bezproblemowy.

Pokoje Ustroń to dobra baza wypadowa do wielu ciekawych miejsc, która dostarczą atrakcji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest to również idealne miejsce, w którym najmłodsi mogą rozpocząć przygodę z górami.