Zalety kalendarzy trójdzielnych

Każdy z pewnością widział kalendarz trójdzielny. Większość z nas miała lub ma taki kalendarz we własnym domu lub biurze. Ta forma kalendarza ma wiele zalet, więc jest często wybierana zwłaszcza przez osoby prowadzące zorganizowany tryb życia. Jakie są zalety takich kalendarzy?

Pełny plan

Kalendarze trójdzielne charakteryzują się tym, że pozwalają na równoczesną obserwację trzech miesięcy – poprzedniego, aktualnego i następnego. Oznacza to, że bardzo usprawniają planowanie zdarzeń cyklicznych. Wystarczy jeden rzut oka na kalendarz trójdzielny, by móc zaplanować takie wydarzenia. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba przeszukiwać terminarzy, kartkować ich ani marnować czasu na odnalezienie właściwej daty. Kalendarze trójdzielne to najlepsze rozwiązanie dla tych, którym zależy na precyzyjnym i szybkim planowaniu kalendarza wydarzeń.

Czytelny

Kalendarze trójdzielne są niezwykle czytelne. Wystarczy wyposażyć się w kilka różnych flamastrów, by stworzyć kolorowy i łatwy w odczycie plan na kilka następujących po sobie miesięcy. Żaden kalendarz książkowy nie daje takiej możliwości. Dzięki temu, kalendarze trójdzielne najczęściej pojawiają się w biurach i szkołach. Tam mogą przydać się najbardziej. Chociaż, oczywiście są one też wykorzystywane w domach. Umożliwiają one wygodne planowanie zajęć dla całej rodziny. Wystarczy dobrać po jednym kolorze do jednego członka rodziny.

Kalendarze trójdzielne producent

Warto też zauważyć, że kalendarze trójdzielne od producenta są tanie. Są dużo tańsze niż kalendarze książkowe, a czasem nawet niż biurkowe. Co więcej, każdy kalendarz trójdzielny można wyposażyć w dobrze dobrane zdjęcie. Może ono być fotografią rodzinną, zdjęciem ukochanego czworonoga lub po prostu logiem Twojej firmy. Taki kalendarz jest świetną reklamą. Przede wszystkim jest nienachalny. Kalendarz po prostu musi znajdować się w każdym biurze, by ułatwić pracę.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przedstawiał on treść reklamową. Taki gadżet marketingowy na pewno nie zostanie wyrzucony, natomiast osoba obdarowana z całą pewnością będzie często na niego spoglądała. Warto, więc zadbać o dobre dopasowanie grafiki. Niech będzie to przemyślany obraz w wysokiej rozdzielczości. W końcu – to reklama, więc musi być czytelna. Jedno spojrzenie powinno wystarczyć do tego, by rozpoznać reklamowaną markę.