Uniwersalne pinsy metalowe – co trzeba wiedzieć?

Oryginalne pinsy metalowe są doskonałym wyborem dla osób, które chcą wyrazić swoją osobowość. Mowa tutaj oczywiście o ręcznie malowanych przypinkach, dzięki którym można zwrócić na siebie uwagę i wyróżnić się z tłumu.

Jak nosić przypinki?

Klasyczne pinsy metalowe wbrew pozorom są bardzo przemyślanymi konstrukcjami, dlatego też można je wykorzystać na wiele sposobów. Większość kolorowych przypinek wyposażonych jest od spodu w stabilny sztyft, który posiada metalową zatyczkę typu motylek. Za pomocą gładkiej igły bez problemu można przypiąć pinsy bezpośrednio do odzieży.

W obecnym sezonie bardzo modne są misternie grawerowane pinsy, które mogą okazać się prawdziwymi dziełami sztuki. Osoby, które w pierwszej kolejności cenią sobie idealne odwzorowanie kolorów i wybranych znaków powinny jak najszybciej postawić na przypinki 3d, które w swojej klasie nie mają sobie równych.

Jaka forma nadruku?

Aby wybrać porządne przypinki, które służyć będą przez wiele lat należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał, ale również na metodę nadruku. W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się niezawodny druk UV. Olbrzymia popularność tej metody wynika przede wszystkim z dużej odporności na działanie promieni słonecznych. Nanoszone grafiki są bardzo wyraziste i trwałe, a co najważniejsze nie znikają pod wpływem promieni UV.

Na rynku znaleźć można również wiele firm, które wykonują na zamówienie ręcznie malowane przypinki. Osoby, które czują się na siłach mogą zamówić czyste plinsy i samodzielnie nanieść dowolną grafikę za pomocą specjalnych farb emaliowanych.

Jaki przypinki wybrać?

Od kilku sezonów największym zainteresowaniem cieszą się przypinki metalowe w kolorze antycznego złota lub srebra. Nowoczesne farby do złudzenia imitują naturalne złoto i srebro, dzięki czemu można liczyć na satysfakcjonujący efekt końcowy.

Ciekawą propozycją są również ponadczasowe pinsy z soczewką, które są najlepszą alternatywą dla metalowych modeli. Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywają aluminiowe przypinki. Jest to idealny wybór dla osób, które poszukują kompromisu pomiędzy wysokiej jakości wykonaniem, oryginalnym designem i dużą wytrzymałością na zarysowania.

Pinsy dostępne są w ofercie grawernia.pl.